شرکت طراحی نگاراندیشگان قریب به ۱۸ سال است که به عنوان طراح، تولیدکننده و ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش دستگاه‌های الکتروانسفالوگراف (EEG)و الکترومایوگراف (EMG) فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت برای اندازه‌گیری و تشخیص سیگنال‌های نوروفیزیولوژی مورد استفاده قرار می‌گیرند. هدف اصلی تیم مهندسی شرکت طراحی نگاراندیشگان توسعه محصولات خود بر اساس آخرین تکنولوژی روز می‌باشد. محصولات این شرکت دارای استاندارد داخلی اداره تجهیزات پزشکی و بین‌المللی CE اروپا، مدیریت کیفیت محصولات پزشکی (ISO 13485) و همچنین استاندارد محصولات پزشکی کشور کانادا (Health Canada) می‌باشد.
این شرکت افتخار دارد که توانسته با نصب و راه‌اندازی بیش از ۱۴۰۰ دستگاه EEG و EMG در معتبرترین بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور و مطب‌های خصوصی پزشکان متخصص، مورد تایید و اقبال عمومی متخصصین بیماری‌های داخلی اعصاب و علوم اعصاب، توانبخشی و طب فیزیکی قرار گیرد.
محصولات تولیدی این شرکت به شرح زیر است:
• دستگاه EEG در دو مدل استند و پرتابل
این دستگاه‌ها به دو صورت ۲۴ و ۳۲ کاناله قابل ارائه می‌باشند. یکی از ویژگی‌های این دستگاه‌ها امکان ثبت (Record) و بازبینی (Review) سیگنال‌ها به طور همزمان در دو پنل جداگانه بر روی یک مانیتور و امکان بررسی و چاپ همزمان سیگنال‌های مشاهده شده به طور سریع می‌باشد.
همچنین وجود میزان نمایش اتصال الکترودها (Impedance Checking) در مدل EEG 3840 بصورت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این امکان را به کاربر می‌دهد تا از درستی اتصالات خود اطمینان حاصل کند.
• دستگاه مانیتورینگ نوار مغزی (LTM)
این دستگاه نیز در مدل‌ها ۳۲، ۶۴، ۱۲۸ کاناله (و حتی بالاتر) قابل ارائه است. میزان ثبت و ذخیره سیگنال به مدت طولانی (حداقل ۱ هفته) با این دستگاه قابل اجرا است. همزمان با ثبت سیگنال، تصاویر ویدئویی نیز قابلیت ذخیره‌سازی دارند. امکان اتصال به شبکه محلی و دسترسی از راه دور برای پزشک و پرستار وجود دارد. همچنین می‌توان در یک ایستگاه پرستاری چندین بیمار را همزمان مانیتور کرد.
لازم به ذکر است که این شرکت اولین تولیدکننده دستگاه EEG Monitornig در کشور و در زمره معدود تولیدکنندگان این دستگاه در عرصه بین‌الملل است و تا به حال چندین دستگاه EEG Monitoring توسط بیمارستان‌های معتبر خریداری شده که توسط متخصصین شرکت نصب و راه‌اندازی شده و خدمات پس از فروش برای این دستگاه‌ها بطور پیوسته صورت می‌گیرد.
• دستگاه EMG در دو مدل استند و پرتابل
این دستگاه‌ها امکان ثبت سیگنال‌های مربوط به اعصاب حسی و حرکتی با استفاده از الکترودهای سطحی یا مهاجم را به کاربر می‌دهد. مدل EMG 5000Q این شرکت در دو مدل دو و چهار کانال قابل ارائه می‌باشد. از جمله ویژگی‌های این دستگاه‌ها استفاده از تکنولوژی جدید در قسمت تحریک‌کننده اعصاب مبتنی بر مصرف توان کمتر و تولید پالس‌های الکتریکی با رزولوشن بالا می‌باشد. همچنین در این مدل امکان تعریف پروتکل و تنظیم نرم‌افزار بر اساس نیازمندی‌های هر کاربر وجود دارد.

الکترومایوگراف مدل ۴۰۰۰S

الکترومایوگراف پرتابل EMG-5000Q Portable

الکترومایوگراف مدل EMG 5000Q

الکتروانسفالوگراف مدل EEG 3840

الکتروانسفالوگراف پرتابل مدل EEG 3840 Portable