معرفی شرکت:
شرکت تجارت الکترونیک رایبد ایرانیان از جمله شرکت های نوآور و دانش بنیان در حوزه کسب و کار های دیجیتال بوده که در سال ۱۳۹۸ با محوریت یک تیم متخصص و با تجربه در حوزه فناوری اطلاعات و کسب‌وکارهای دیجیتال آغاز بکار نموده است.رایبد تلاش می نماید با بهره گیری از دانش روز جهانی و روش ها و ابزارهای فناورانه، انعطاف پذیری مورد نیاز سازمان ها و کسب وکارها را در عصر دیجیتال تامین و تضمین نماید. هدف رایبد، کمک به ارتقاء بهره‌وری کسب‌وکارها و سازمان ها از طریق ارائه راهکارهایی هوشمند و خلاقانه، مبتنی بر ابزارهای دیجیتال می باشد.

محصول آبین:
آبین یک راهکار خلاقانه در حوزه مدیریت خدمات میدانی(FSM) بوده که برای هر سازمان ارائه‌دهنده خدمتی، ضروری است. مدیریت خدمات میدانی به سازمان ها کمک می کند تا با ردیابی درخواست ها ، مدیریت نیروی کار سیار و پایش آنی شبکه عملیات ، خدمات حضوری با کیفیت تری را به مشتریان ارائه دهند.پراکندگی جغرافیایی سرویس‌گیرندگان، دشواری مدیریت نیروی کار سیار در میدان و تراکم درخواست‌ها و خدمات باعث می‌شود انجام این خدمات با نظم و کیفیت بالا به کاری سخت و پیچیده برای سازمان‌ها تبدیل شود. آبین به سازمان‌ها کمک می‌کند که به‌صورت آنلاین و لحظه‌ای بر خدمات‌رسانی نیروی کار نظارت داشته باشند و همه فرآیندهای کاری را با شیوه‌‌های مدرن و به‌روز مدیریت کنند.

محصول لامپ:
لامپ با ارائه طیف وسیعی از قابلیت های دیجیتالی و خلاقانه در حوزه پرداخت الکترونیک و تجارت الکترونیک در قالب یک بسته کسب وکاری یکپارچه آنلاین، تعاملات تجاری و مالی میان مشتریان و صاحبان کسب وکار را تسهیل و تسریع نموده و با فراهم نمودن امکان مدیریت سیستماتیک کسب و کار ، آنان را در مسیر تبدیل شدن به کسب وکاری دیجیتالی و هوشمند کمک می نماید.مالکین کسب وکار از طریق پلتفرم لامپ علاوه بر‌ مدیریت لحظه ای کسب و کارشان از طریق داشبوردهای مدیریتی، می توانند از خدماتی چون انواع روش های پرداخت الکترونیک، باشگاه مشتریان اختصاصی ، منوی دیجیتال، فروشگاه مجازی، تعریف کمپین ها و کوپن های تخفیف و…استفاده نمایند.

مشخصات تماس:
raibod-ec.com
lamp-mall.com
abeen.ir

Instagram: lamp.mall
LinkedIn: company/raibod

Email: info@raibod-ec.com
Tel: (+9821)91075545