شرکتهای دانش بنیان و فناور در فعالیت­های خود، تمرکز را بر روی توسعه فناوری گذاشته و اغلب از مقوله مهم بازاریابی و یا بازار سازی غفلت می­کنند. این خطا در گام اول به دلیل عدم شناخت صحیح نیاز بازار، فرایند توسعه محصول را با چالش جدی مواجه می­کند و در ادامه با از دست دادن سرمایه اولیه در یک لوپ منفی قرار گرفته و پس از از دست دادن منابع موجود، به فکر بازاریابی می افتند.

 یکی دیگر از چالش­های اغلب شرکت­های دانش­بنیان و فناور، در مسیر بازاریابی و بازارسازی، میزان اعتبار برند این شرکت­ها در سطح جامعه است. اغلب شرکت­های دانش­بنیان حول یک تکنولوژی تشکیل شده و به مرور زمان در حال رشد هستند. حمایت اعتباری از این شرکت­ها نیز می­تواند نقش مهمی در توسعه بازار این شرکت­ها داشته باشد

رویداد ارائه محصول یکی از ابزارهای مهم در بازاریابی محسوب می شود که بسیاری از شرکت­ها عموما برای بازاریابی B2B از آن استفاده می­کنند. برد خبری و انعکاس رسانه‌ای این رویدادها و همچنین تماس با مشتریان احتمالی از مزایای بسیار مهم رویدادهای ارائه محصول است.

مرکز توسعه تجارت فناوری، در راستای حمایت از شرکت­های عضو پارک فناوری پردیس، با همکاری مجموعه نوروبیز، رویداد نونمایی را طراحی و اجرا نمود. این رویداد با رویکرد حمایتی و با مشارکت شرکت­های عضو پارک فناوری پردیس برگزار شده و تلاتش شده است در یک فرایند استاندارد، محصولات به مخاطبین و مشتریان هدف خود معرفی شوند.

نونمایی، ویترین فناوری و نوآوری